Iontové nápojeJe zde 2 zboží.

Iontové nápoje
Lidské tělo tvoří z 55% - 60% voda, která je pro lidské tělo zdrojem vitamínů a minerálů, které jsou pro fungování organismu nepostradatelné. V této sekci máte na výběr z různých typů nápojů, od proteinových drinků, spalovačů, L-carnitinových drinků, jontové napoje, syrovátkových izolátů či koncentrátů pro Váš pitný režim v rámci Vašich tréninku nebo bar ve fitnesscentru. Zajímavým druhem drinků jsou proteinové RTD drinky, které jsou namíchány s průměrným 30% obsahem whey proteinu a minimálním obsahem sacharidů v 0,5 litrovém balení. Stimulační drinky jsou tím pravým, co Vaše tělo nastartuje před náročným tréninkem, na základě obsahu kofeinu, taurinu, niacinu a Vitamínu B6.

IONTOVÉ NÁPOJE - proč je užívat

Za horkých letních dnů mnohokrát slyšíme kolik lidí podlehlo následkům veder a hlavně stále stejné fráze o dodržování pitného režimu. Věřte, nejsou to prázdná slova. Během fyzického výkonu (a ve velkých vedrech obzvláště) ztrácí naše tělo někdy až těžko uvěřitelné množství vody. A co hůře, nejen vody, nýbrž i značné množství iontů, čímž se celý organismus může dostat do silné nerovnováhy, což může mít za následek i kolaps. Představte si vaše tělo jako motor, který ženete do vysokých otáček. Pokud jej nebudete dostatečně promazávat a chladit, tak se vám buď přehřeje, nebo zadře. A to se stane i s vaším těle. V lepším případě (např. pokud se nevěnujete vytrvalostním sportům, ale třeba bodybuildingu, budete dostávat křeče do patřičných svalů a sníží se váš jak silový, tak vytrvalostní výkon). Tomu se dá poměrně snadno zabránit. A to sice užíváním vhodných iontových nápojů.
IONTOVÉ NÁPOJE jsou v těle důležité pro:

doplnění ztraceného množství tekutin
doplnění minerálů a iontů, které odcházejí z těla společně s tekutinami
dodání potřebného množství energie (někdy)
udržení konstantní hladiny výkonu
zabránění negativních projevů (např. křeče)
zabránění kolapsu organismu


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Slevy

Aktuálně nejsou žádné slevy

QR

Vyberte si z námi doporučovaných výrobců:


Aminostar, MaxxWin, Natura, Nominal, Nutrend, RAKYT, VITALAND.

To vše a mnohé další naleznete v naší prodejnĕ Vitaland v ulici Palackého 105, Trutnov.Internetová stránka využívá soubory cookies, které usnadňují procházení e-shopu. K dalšímu zpracování získaných dat u nás nedochází.